Традиційно в березні кафедра математичного моделювання та соціальної інформатики проводить “Тиждень Інформатики”, в рамках якого підводяться підсумки роботи студентів за минулий навчальний рік, визначаються кращі наукові, дипломні та курсові роботи студентів, проводиться ряд конкурсів серед студентів на кращу стіннівку, нарис тощо.
     В 2010 році тиждень Інформатики проходив 15-19 березня. В цьому році перше в рамках тижня проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція “Інформатика та системні науки” (ІСН/ISS).
     Пропонуємо вашій увазі результати конкурсів та підсумки діяльності студентів.
Конкурс стіннівок зі спеціальності “Інформатика”

     1 місце – ГРУПА І-22
     2 місце – ГРУПА СІ-41
     3 місце – ГРУПА І-31

Переможці І етапу
Всеукраїнської олімпіади студентської з програмування

     1 місце – БУРМУС ОЛЕКСІЙ (група І-22)
     2 місце – ЛАРІОНОВ ОЛЕГ (група СІ-51)
     3 місце – МАКСИМЕНКО МИКОЛА (група СІ-41)

Переможці олімпіади зі спеціальності “Інформатика”

     1 місце – Бурмус Олексій, І-22
     2 місце – Мірошніченко Артем, І-31
     3 місце – Полнікова Анна, І-11
     3 місце – Ставицький Дмитро, І-11

Конкурс нарисів з Інформатики

     1 місце – ПАВЛЕНКО ВАДИМ, група СІ-51
     2 місце – ШУТЯЄВА ГАННА, група І-31
     3 місце – БУРМУС ОЛЕКСІЙ, група І-22

Конкурс на групу,
в якій найбільша питома вага відмінників
за 1-й семестр 2009-10 н.р.

     1 МІСЦЕ – ГРУПА – І-22
     2 МІСЦЕ – ГРУПА – І-11
     3 МІСЦЕ – ГРУПА – СІ-41

Конкурс на кращу оду зі спеціальності Інформатика

     1 місце – АНТОНЕЦЬ ОЛЕГ, група СІ-41
     2 місце – РОГОВ ВІКТОР, група І-22
     3 місце – ШУТЯЄВА ГАННА, група І-31

Конкурс на кращий гімн зі спеціальності Інформатика

     1 місце – СТУДЕНТИ 2-го курсу
     2 місце – ІЩЕНКО МИХАЙЛО, І-31
     3 місце – СТУДЕНТИ 1-ГО ТА 5-ГО КУРСУ

Конкурс на кращий курсовий проект (по дисциплінам)
Методи оптимізації та дослідження операцій

     1. Антонець Олег (СІ-41)
     2. Костерін Ярослав, група СІ-41
     3. Дігтяр Артем, СІ-41

Сучасні методи оптимізації та їх програмування

     1. Власов Денис (СІ-51)
     2. Сотула Аліна (СІ-53)
     3. Дараган Людмила (СІ-52)

Системи і методи прийняття рішень

     1. Дігтяр Артем (СІ-41)
     2. Костеріна Оксана (СІ-41)
     3. Олійник Світлана (СІ-41)

Системний аналіз

     1. Олійник Світлана (СІ-41)
     2. Сливка Анатолій (СІ-41)
     3. Дігтяр Артем (СІ-41)

Інформатика

     1. Скворцов Денис (І-21)
     2. Солопіхін Микита (І-21)
     3. Рогов Віктор (І-22)

КВК

     1 місце – Команда 2-го курсу «ДІСКОНЕТ»
     2 місце – Команда 3-го курсу «ОПЕРАЦІЯ І»
     3 місце – Команда 1-го курсу «ГНОМИ-ПРОГРАМЬОРИ»

     Вітаємо переможців та призерів конкурсів та бажаємо їм подальших блискучих успіхів!