Романова Наталія Гаврилівна
Кандидат фізико-математичних наук, доцент

 Біографія

Праці

Дисципліни

Галерея


Сайт кафедри

Про викладача

   

Романова Наталія Гаврилівна народилася 25.04.1969 року в м. Харків. З 1976 навчалася в середній школі №4 м. Полтави, яку закінчила з срібною медаллю. З 1986 по 1991 роки була студенткою Полтавського державного педагогічного університету, який закінчила з дипломом з відзнакою. Присвоєна кваліфікація і звання вчителя математики і фізики.
     З 1991 по 1992 роки працювала вчителем математики в середній школі №4 м. Полтави. З 1992 по 2004 роки була асистентом, аспірантом (з відривом від виробництва), старшим викладачем на кафедрі прикладної математики та математичного моделювання в Полтавському національному технічному університеті імені Ю. Кондратюка. З 2004 року працює на кафедрі математичного моделювання та соціальної інформатики у Полтавському університеті споживчої кооперації України.
   12. 04. 2007 була захищена дисертація зі спеціальності математичне моделювання та обчислювальні методи . Захист відбувся в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Рішенням президії Вищої атестаційної комісії України від 14 червня 2007 року було присуджено науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. Тема десиртаційної роботи: Задачі евклідової комбінаторної оптимізації на поліпериставленнях та методи їх розв'язування
    Одружена. Має двох дітей: дочку Анастасію та сина Артема.

Малиш Оксана
 Бакалавр за спеціальністю "Соціальна інформатика" ПУСКУ, кафедра математичного моделювання та соціальної інформатики