Парфьонова Тетяна Олександрівна
Асистент, аспірантка

 Біографія

Праці

Дисципліни

Хобі

Галерея


Сайт кафедри

Про викладача

 

     Парфьонова Тетяна Олександрівна народилася у 1979 році. У 1996 р. закінчила Глобинську загальноосвітню школу І-III ступенів №5.  Закінчила Глобинську музичну школу по класу фортепіано. Вступила до Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка на фізико-математичний факультет та у 2001 р. отримала диплом спеціаліста (спеціальність Педагогіка і методика середньої освіти, математика і фізика).
     У 2001-2002 рр. працювала в Обізнівській загальноосвітній школі Глобинського району педагогом-організатором та вчителем фізики. У 2003 р. закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача математики.
     2002-2003 рр. - працювала в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка старшим лаборантом на кафедрі прикладної математики, інформатики та математичного моделювання.
     2003-2004 рр. - на цій же кафедрі асистентом. Викладала дисципліни Теорія ймовірностей та математична статистика", Дискретна математика", Математичне програмування", Алгебра та геометрія".
     З 2004 р. по 2006 р. працювала у Полтавському університеті споживчої кооперації України на кафедрі економічної кібернетики асистентом. Викладала дисципліну Інформатика".
     У 2006 р. закінчила факультет перепідготовки ПУСКУ за спеціальністю Економіка підприємства.
     З 2006 р. до цього часу працює В ПУСКУ на кафедрі математичного моделювання та соціальної інформатики.

Малиш Оксана
 Бакалавр за спеціальністю "Соціальна інформатика" ПУСКУ, кафедра математичного моделювання та соціальної інформатики